Nataša Popović iz Krupnja postigla izuzetan rezultat na Novosadskom polumaratonu

Nataša Popović iz Krupnja – master profesor fizičkog i zdravstvenog vaspitanja, oficir Vojske Srbije – ostvarila je zapažen rezultat na „31. Novosadskom polumaratonu“ na kojem je učestvovalo oko hiljadu takmičara. Nataša je stazu dugu 21,1 kilometar prešla za sat i 29 minuta, po izuzetno nepovoljnim vremenskim uslovima. Ovo je njen lični rekord.

U ukupnom plasmanu Nataša je osvojila četvrto mesto, dok je u konkurenciji pripadnica Vojske Srbije osvojila drugo mesto – time je ispunila normu za Svetsko Vojno prvenstvo u polumaratonu koje se održava u Sarajevu 25. maja.

„Radujem se uspehu i idem dalje“, rekla je ova mlada i uspešna Rađevka, čiji uspeh slavi čitav kraj.